Tutaj jesteś

Prezent dla przyjaciółki lub przyjaciela – te pomysły zrobią największe wrażenie!

4 lipca 2023 Zakupy Prezent dla przyjaciółki

Dobry przyjaciel czasami jest nawet bliższy od rodziny. Dlatego także prezenty dla przyjaciela powinny być efektowne, a jednocześnie dobrze przemyślane. Co warto wybrać na prezent dla przyjaciółki?

Z przyjaciółmi zazwyczaj miło spędzamy czas, dlatego oprócz materialnych podarunków, wybraliśmy także kilka nietuzinkowych przeżyć, jakie można podarować koledze lub przyjaciółce. Wybierz oryginalny prezent dla przyjaciela i zrób wrażenie przy najbliższej okazji lub zupełnie bez niej.

Niecodzienne doświadczenia jako kreatywny prezent dla przyjaciółki

Czasem nawet najbardziej elegancki czy sentymentalny upominek nie będzie tak dobrze zapamiętany przez osobę obdarowaną jak bezcenne wspomnienia. Przecież jeśli dostajemy od bliskich przedmioty, w pamięci zapadają nam wspólne przeżycia związane z daną rzeczą. Dlatego jako pomysł na prezent dla przyjaciółki wybraliśmy kilka niebanalnych doświadczeń.

Lot w tunelu aerodynamicznym

Kto z nas nie marzył nigdy o oderwaniu stóp od ziemi, żeby chociaż przez chwilę poczuć się jak ptak czy superbohater? Dziś tego typu doświadczenia są możliwe w realizacji. Wystarczy odwiedzić tunel aerodynamiczny i poczuć się jak podczas prawdziwego skoku ze spadochronem. Różnica jest jednak znacząca. Przede wszystkim lot w tunelu aerodynamicznym jest znacznie bezpieczniejszym wyborem.

Przed wejściem do tunelu uczestnik przechodzi szkolenie z doświadczonym instruktorem, który przez cały czas czuwa nad komfortem uczestnika. Ponadto lot w tunelu trwa średnio nawet dwukrotnie dłużej niż skok ze spadochronem z wysokości 4000 metrów. Jeśli zatem nie chcesz narażać swojego przyjaciela lub przyjaciółki na zbyt duży stres związany z prawdziwym spadochroniarstwem, lot w tunelu może być znakomitą alternatywą. Voucher można wykupić w eleganckiej formie prezentu. Wystarczy wejść na stronę https://sklep.flyspot.com/prezenty i wybrać odpowiedni pakiet.

Wspólny kurs

Przyjaciółmi zazwyczaj zostają osoby, z którymi po prostu dobrze się dogadujemy i chętnie spędzamy wspólnie czas. Dlatego kolejną propozycją niezapomnianego prezentu dla przyjaciółki bądź przyjaciela będzie wspólny kurs. Może to być coś podstawowego, jak np. wspólne uprawianie jakiejś dyscypliny sportu, a może coś bardziej niecodziennego, jak np. wyjazd na Mazury połączony z nauką żeglowania. Możliwości jest sporo, a jedyne co Cię ogranicza to czas i koszt podarunku.

Tatuaż

Decyzja o zrobieniu sobie tatuażu przeważnie poprzedzona jest miesiącami wahań i wątpliwości. Czasami bliska nam osoba potrzebuje bodźca, który pomoże jej w podjęciu ostatecznej decyzji. Właśnie Ty możesz być tą osobą! Voucher na tatuaż może stanowić świetny prezent dla kumpla czy koleżanki. Najpierw trzeba jednak albo bardzo dobrze znać obdarowaną osobę albo subtelnie wypytać ją o to, co myśli na temat ewentualnego ozdobienia swojego ciała.

Relaks w SPA

Voucher na wizytę w SPA, czyli coś dla ciała i duszy. To może być wyjątkowo trafiony prezent dla przyjaciółki, jeśli bliska Ci osoba słynie z tego, że bywa zabiegana i trudno jej znaleźć czas na odpoczynek. Tymczasem wizyta w hotelu ze SPA pomoże należycie się odprężyć i zapomnieć o pracy czy pracy domowej dzieci. Zawsze możesz też zaproponować wspólny pobyt, dzięki czemu znajdziecie więcej czasu na cieszenie się własnym towarzystwem.

Niecodzienne upominki dla przyjaciół

Przejdźmy teraz do materialnej części naszych propozycji na prezent dla koleżanki bądź kolegi. Co nietuzinkowego możesz wręczyć bliskiej osobie, żeby wywołać uśmiech na jej twarzy przy najbliższej okazji? Oto kilka propozycji.

Spersonalizowane gadżety

Kubek czy koszulka to dość sztampowe pomysły na prezent dla kolegi lub koleżanki. Jednak te rzeczy nabierają zupełnie innego charakteru, jeśli je odpowiednio spersonalizujemy. Dziś możliwości znalezienia tego typu upominków są praktycznie nieograniczone. Możesz zdecydować się na kubek z indywidualnym nadrukiem albo t-shirt z samodzielnie zaprojektowaną grafiką i tekstem. Ponadto wszelkiego rodzaju grawerunki potrafią uświetnić nawet przedmioty codziennego użytku.

Sentymentalne podarunki

Prezenty dla przyjaciela powinny pokazywać, jak dobrze znamy drugą osobę. Dlatego czasami nie liczy się wartość materialna, a sentymentalna upominku. Może lubicie słuchać tego samego artysty albo czytać książki jednego autora? Wówczas świetnym prezentem dla kolegi na urodziny będzie np. najnowsza powieść albo premierowa płyta. Upominek może również nawiązywać do wspólnych doświadczeń, jak chociażby plakat filmu, który wspólnie oglądaliście.

Możliwości wyboru prezentu dla przyjaciela lub przyjaciółki jest wiele, ale liczy się przede wszystkim kreatywność oraz znajomość drugiej osoby. To najważniejsze składniki, dzięki którym przepis na udany upominek będzie z pewnością udany.

Artykuł sponsorowany.

Redakcja prezenteria.pl

MOŻE CIĘ RÓWNIEŻ ZAINTERESOWAĆ

Jesteś zainteresowany reklamą?

wełniane marynarki damskie