Tutaj jesteś

Prezent dla piłkarza, jaki wybrać?

5 lipca 2022 Lifestyle prezent dla piłkarza

Twój przyjaciel, brat, mąż lub inna bliska Ci osoba spędza ogrom czasu na boisku oraz oglądając mecze? Chcesz podarować jak najlepszy prezent dla piłkarza? Dobrze trafiłeś! Pomożemy wybrać Ci podarunek, który na pewno go zadowoli. 

Koszulka z ulubionym zespołem lub zawodnikiem – prosty prezent dla piłkarza

Duża część osób interesujących się piłką nożną ma swój ulubiony zespół lub zawodnika. Nic prostszego niż wybrać jedną z wielu dostępnych koszulek sportowych. Jeśli wiemy, że jakaś impreza sportowa była szczególnie ważna dla tej konkretnej drużyny, możemy się postarać o wzór użyty właśnie wtedy. Interesującym wyborem mogą być też koszulki związane z jakimś konkretnym wydarzeniem, pod warunkiem że wiemy, iż interesuje ono osobę, której chcesz zrobić miłą niespodziankę.

Sprawdź też: Prezent dla dwojga – kilka ciekawych pomysłów

Piłka z certyfikatem Międzynarodowej Federacji Piłkarskiej – doskonały podarunek dla osoby grającej w piłkę nożną

Takim prezentem nie pogardzi żaden amator piłki nożnej. Aby otrzymać najwyższy certyfikat jakości FIFA piłka musi przejść szereg testów, między innymi takich jak:

  • 45 tysięcy pomiarów promienia w celu ustalenia odpowiedniego obwodu
  • test absorpcji wody
  • pomiar kulistości w 45 tysiącach miejsc (odchył maksymalnie 1.5%)
  • Test utraty ciśnienia

Wszystkie próby odbywają się w tych samych warunkach, czyli przy 20 stopniach celsjusza temperatury, 65% wilgotności powietrza oraz trwa dokładnie 24 godziny oraz w niezależnych ośrodkach badających jakość produktu. Taki prezent dla piłkarza to spory wydatek, ale na pewno każda regularnie grająca osoba będzie przeszczęśliwa mogąc korzystać z piłki o tak wysokim standardzie produkcji.

piłka

Bilety na mecz ulubionego zespołu –  niezawodny prezent dla piłkarza

Jeśli wiesz, jakim nadchodzącym wydarzeniem sportowym interesuje się osoba, której chcesz zrobić prezent  najbardziej, to nic prostszego! Wystarczy zamówić bilety przez internet i gotowe! Możesz w ten sposób podarować tej osobie nie tylko możliwość oglądania interesującego ją wydarzenia, ale także wspólnie spędzony czas. Ale jeśli nie interesuje Cię piłka nożna, to nie warto się zmuszać do uczestnictwa w wydarzeniu, które nas nie interesuje. Nie jest to dobra metoda na zacieśnianie więzi. Możemy za to podarować dwa bilety, wtedy dajemy możliwość podzielenia się cennymi chwilami z kim tylko chce!

Akcesorium – podarunek będący odpowiedzią potrzeby

W przypadku tego prezentu dla piłkarza wszystko zależy od Twojej znajomości potrzeb osoby, którą chcesz miło zaskoczyć prezentem.Opcji jest bardzo wiele. Dla osoby, która trenuje innych przydatna może być na przykład tablica trenerska. Dla kogoś, kto dużo gra, może przydać się zarówno nowa torba treningowa, smartwatch mierzący tętno w trakcie wysiłku lub czapka do gry w zimę. Jeżeli ktoś ktoś jest zapalonym kibicem to wszelkiego rodzaju szaliki, kubki czy czapki z logo zespołu będą adekwatnym prezentem. Dostosowując akcesorium do potrzeb osoby sprawisz, że Twój podarunek będzie wyjątkowo praktyczny i najpewniej dobrze zapamiętany.

Podręczniki licealne

Redakcja prezenteria.pl

MOŻE CIĘ RÓWNIEŻ ZAINTERESOWAĆ

Jesteś zainteresowany reklamą?

odkryj możliwości mebli recepcyjnych