Tutaj jesteś

Pomysł na prezent dla pracowników? Sprawdź to!

5 lipca 2022 Praca prezent dla pracowników

Chcesz zrobić swoim podwładnym miłą niespodziankę na dzień pracownika, ale nie masz pomysłu? W Twojej firmie istnieje tradycja wręczania drobnych upominków przez kierownika z okazji święta Bożego Narodzenia? Nasze propozycje na prezent dla pracowników na pewno Ci pomogą!

1. Kubki z nadrukiem – prezent dla pracowników z możliwością personalizacji

W Internecie z łatwością można odnaleźć liczne oferty kubków wraz z możliwością wyboru napisu oraz nadruku. Najprostszym pomysłem może być umieszczenie na nich loga firmy oraz imienia i nazwiska wraz ze stanowiskiem konkretnego pracownika. Jeżeli masz bliższy kontakt ze swoimi podwładnymi i wiesz np. muzyki jakich zespołów słuchają, to możesz to wykorzystać. Wtedy masz możliwość podarować mniej formalny upominek. Stworzysz w ten sposób doskonałe spersonalizowane prezenty dla pracowników, które na pewno bardzo ich ucieszą. 

2. Wizytownik – praktyczny prezent dla pracowników

Jeżeli Twoi podwładni wykonują rodzaj pracy, w której często wymieniają się wizytówkami z przedstawicielami innych firm lub klientami, ta propozycja na pewno Ci się spodoba. Są one bardzo praktycznym i prostym podarunkiem. Przyda się on w trakcie wykonywania obowiązków służbowych. Sklepy zajmujące się sprzedażą wizytowników bardzo często oferują możliwość wygrawerowania imienia i nazwiska na jego metalowej części. Dzięki temu każdy z nich będzie miał rys indywidualny.

prezent

3. Dobrej jakości herbata lub kawa – wyśmienite prezenty dla pracowników

Na ten typ podarunku nie będzie narzekał żaden pracownik. Nie ma możliwości, żeby się zmarnował. Nawet jeśli któryś z podwładnych nie gustowałby w danym napoju, to zawsze może podzielić się nim goszcząc rodzinę oraz przyjaciół. Jest to dobry wybór bez względu na stopień formalności relacji między Tobą i Twoimi podwładnymi. Ten prezent dla pracowników sprawi także, że miejsce pracy będzie im się kojarzyło ze smakiem wyśmienitego napoju.

Sprawdź też: Elegancki prezent na 50 urodziny dla mężczyzny

4. Powerbank – prosty prezent dla pracowników

Komu z nas by się on nie przydał? Współcześnie każdy korzysta z dobrodziejstw nowoczesnej techniki. Trudno sobie wyobrazić, żeby ktoś nie użył chociaż kilka razy tego prezentu. Jeśli nie okaże się on szczególnie przydatny na co dzień, to na pewno będzie bardzo użyteczny podczas wycieczek w czasie urlopu. W trakcie podróży lub na szlaku często nie mamy dostępu do elektryczności. Taki rodzaj upominku niewątpliwie sprawi bardzo dobre wrażenie. 

5. Zestaw głośnomówiący – prezent dla osób muszących często telefonować

Idealny prezent dla osób, które muszą być gotowe na odebranie telefonu nawet w trakcie jazdy samochodem. Ten prezent pozwoli zarówno zaoszczędzić czas jak i zwiększyć bezpieczeństwo pracownika. Specjalne zestawy głośnomówiące są przystosowane do użytkowania w trakcie jazdy samochodem, gdyż posiadają specjalne duże guziki, aby nie odwracać uwagi od prowadzenia auta. Ich montaż jest przeważnie banalnie prosty i pozwala na jak najmniejsze kolidowanie użytkowania urządzenia z prowadzeniem samochodu.

Redakcja prezenteria.pl

MOŻE CIĘ RÓWNIEŻ ZAINTERESOWAĆ

Jesteś zainteresowany reklamą?

prezent dla pracowników