Tutaj jesteś

5 propozycji na prezent dla kierownika

5 lipca 2022 Praca prezent dla kierownika

Jeśli urodziny Twojego przełożonego zbliżają się wielkimi krokami i zastanawiasz się wraz ze współpracownikami, jaki podarunek mu sprawić, to dobrze trafiłeś! Wśród naszych pięciu propozycji na pewno znajdziesz odpowiedni prezent dla kierownika. 

1. Wizytownik obrotowy – nietypowy prezent dla kierownika

Jeśli Wasz przełożony pracuje w zawodzie, w którym często wymienia się wizytówki, będzie to doskonały prezent. Ten typ wizytowników pozwala na łatwą ich segregację dzięki przekładkom alfabetycznym. Ten mały przedmiot mieści w sobie standardowo 400 wizytówek, dlatego że posiada dwustronne koszulki ochronne. Dane kontrahentów są więc za jego pomocą nie tylko zebrane w jednym miejscu, ale też zabezpieczone przed potencjalnymi wypadkami jak np. rozlanie kawy czy herbaty. 

2. Skórzany kalendarz książkowy – elegancki podarunek

Wiesz, że Wasz kierownik zdecydowanie preferuje zapisać coś ręcznie niż na komputerze lub telefonie? Ten typ podarunku na pewno mu się spodoba! Kalendarz książkowy tego typu nie tylko pozwala na lepszą organizację pracy, ale także cechuje się znaczącymi walorami estetycznymi. 

Skórzana okładka jest w nich wykonywana ręcznie, co sprawia, że jest to wyjątkowy prezent! Oczywiście papier w tego typu kalendarzu też jest znacznie wyższej jakości niż w przeciętnym zeszycie A5. Pozwala na wyjątkowy komfort w trakcie użytkowania. Wszystkie te zalety tego podarunku na pewno nie umkną uwadze waszego przełożonego.

prezent

3. Wykwintny alkohol – prezent do degustacji

Alkohol jako podarunek w Polsce to rzecz powszechna, jeśli więc osoba, której chcemy zrobić prezent nie jest abstynentem, to na pewno nie będzie to faux pas. Wybór jest tutaj bardzo szeroki od delikatnych win do trunków o dużo mocniejszym smaku. Nawet jeśli nie znasz konkretnych preferencji swojego przełożonego co do ulubionego napitku, to zawsze możesz postarać się poszukać czegoś bardzo nietypowego. W ten sposób dasz swojemu szefowi szansę na poszerzenie smakowych horyzontów, co na pewno będzie docenione.

Sprawdź też: Elegancki prezent na 50 urodziny dla mężczyzny

4. Karafka – bezpieczny wybór na prezent dla kierownika

Wahacie się przed podjęciem decyzji o kupnie konkretnego trunku, gdyż nie jesteście pewni czy trafi on w gust waszego przełożonego? Ta propozycja na prezent na kierownika na pewno wam się spodoba! W ozdobną karafkę wasz przełożony będzie mógł wlać jakikolwiek trunek, na który będzie miał ochotę, choćby to miała być woda.

Bardzo często w ofertach sprzedaży w cenie produktu jest możliwość wykonania spersonalizowanego napisu, co pozwoli uczynić wasz prezent wyjątkowym. Jeśli jednak nie macie dobrego pomysłu na grawer, to pozostawienie karafki bez graweru nie umniejsza trafności tego prezentu dla kierownika. 

5. Zaparzacz do kawy lub herbaty – prosty prezent dla przełożonego

Wasz kierownik cały czas ma na biurku filiżankę z jednym z tych dwóch napojów? Będzie to na pewno trafiony prezent! Ciesząc się swoim ulubionym napojem smakującym jeszcze lepiej na pewno pomyśli ciepło o swoich pracownikach. Prezent ten sprawdzi się nawet jeśli nie znasz konkretnych preferencji swojego przełożonego, gdyż kawą i herbatą bardzo często częstuje się gości. Jeśli on sam dla siebie nie będzie używał, to na pewno podzieli się nim z innymi. Dlatego praktycznie zawsze stanowi udany prezent dla przełożonego.

Redakcja prezenteria.pl

MOŻE CIĘ RÓWNIEŻ ZAINTERESOWAĆ

Jesteś zainteresowany reklamą?

prezent dla pracowników