Strona główna
Lifestyle
Tutaj jesteś

Elegancki prezent na 50 urodziny dla mężczyzny

5 lipca 2022 pasek

Nadchodzą urodziny Twojego męża, brata lub ojca? Myśląc nad prezentem często chcemy znaleźć coś, co będzie wyszukane i wyjątkowe. Pomijamy przez to rzeczy cechujące się prostotą i elegancją, co jest dużym błędem.  Dlatego warto wybierając elegancki prezent na 50 urodziny dla mężczyzny wziąć pod uwagę kilka uniwersalnych propozycji, które przy odpowiednim dobraniu do gustu solenizanta na pewno będą stanowiły wspaniały podarunek. 

Sprawdź też: 5 propozycji na prezent dla kierownika

Pasek – prezent dla 50 latka mężczyzna będzie z niego zadowolony

Mimo, że mogłyby się wydawać najbardziej sztampowym typem eleganckiego prezentu dla mężczyzny na 50 urodziny, to wcale nie musi tak być! Wszystko zależy od dostosowania się do stylu solenizanta. Paski dobiera się przeważnie do obuwia, więc to ono może być dla Ciebie podpowiedzią co do wyboru konkretnego modelu. Warto zwrócić uwagę na to, czego brakuje w garderobie solenizanta. Jeżeli osoba, której chcesz zrobić prezent nosi, na przykład brązowe zamszowe sztyblety, a nie ma do nich paska, to jest to doskonała okazja do uzupełnienia tej luki. Dzięki temu Twój podarunek nie tylko będzie spełniał wymogi estetyczne, ale także praktyczne. 

Warto zwrócić uwagę także na jakość skóry wybranego przez nas paska. Można wyróżnić ich trzy najważniejsze rodzaje:

  1. Paski ze skóry cielęcej – najdroższe, ale cechujące się za to najwyższą jakością oraz najbardziej wyróżniającym się wyglądem
  2. Paski ze skóry ekologicznej – najtańsze i najniższej jakości. Stanowią za to doskonały wybór dla solenizanta stroniącego od wyboru skór naturalnych ze względu na kwestie etyczne
  3. Paski ze skóry bydlęcej – stanowią one idealny kompromis między ceną a jakością
pasek

Elegancki prezent na 50 urodziny dla mężczyzny – szykowna galanteria

Dobrym pomysłem na prezent dla 50 latka jest także wszelkiego rodzaju galanteria. Przy jej doborze warto kierować się tymi samymi zasadami co w przypadku pasków. T Elegancka torba idealnie dopełni strój oraz pomieści wiele przydatnych przedmiotów, takich jak, np. skórzane rękawiczki, które przydadzą się w chłodniejsze dni. Nie jest to typ prezentu, który kończy obrastając w kurz na szafie.

Pióro – elegancki prezent na 50 urodziny z możliwością personalizacji

Jeżeli solenizant jest osobą, która na co dzień sporo pisze i lubi używać pióra wiecznego, to na pewno doceni on ten typ prezentu. Aktualnie na rynku bardzo popularną możliwością jest wykonanie na nich graweru, który sprawi, że Twój podarunek będzie w pełni unikatowy. Warto zwrócić uwagę, że nawet, jeśli solenizant nie ma potrzeby częstego posługiwania się pismem, to mimo tego pióro może stanowić stylowy dodatek w sytuacjach, takich jak, na przykład podpisywanie umów.

Elegancki prezent na 50 urodziny dla mężczyzny – zegarek 

W przypadku tego typu prezentu, tak jak w przypadku pasków, warto kierować się pewnymi zasadami. Ważne jest, abywiedzieć, jaki typ biżuterii nosi solenizant lub jakiego koloru jest skóra jego ulubionego paska i butów. Możemy wtedy dostosować do nich typ materiału, z którego zrobiony jest zegarek. Dzięki temu wręczając podarunek możemy być pewni, że obdarowywana osoba będzie wiedziała, iż wybieraliśmy nasz prezent z rozwagą.

Podręczniki licealne

Redakcja prezenteria.pl

MOŻE CIĘ RÓWNIEŻ ZAINTERESOWAĆ

sesja ciążowa
odkryj możliwości mebli recepcyjnych
Podręczniki licealne

Jesteś zainteresowany reklamą?

Podręczniki licealne