Tutaj jesteś

Prezent dla dwojga – kilka ciekawych pomysłów

5 lipca 2022 Zakupy prezent dla dwojga

Chcesz sprawić miłą niespodziankę bliskiej Ci parze? Twój przyjaciel zaprosił Cię na imprezę rocznicę z okazji rocznicy ślubu i nie wiesz co kupić? Sprawdź nasze propozycje na prezent dla dwojga!

1. Prezent voucher dla dwojga – wizyta w spa

Jest to bardzo prosty pomysł na prezent dla dwojga, który sprawdzi się idealnie, gdyż zapewnia parze chwilę relaksu spędzoną razem. Plusem tego typu prezentu jest to, że w zależności od tego, jakim budżetem dysponujesz, możesz wybrać odpowiedni pakiet usług lub pozostawić ten wybór osobom obdarowywanym, kupując voucher na zabiegi o konkretnej wartości pieniężnej. Oferta salonów spa potrafi być bardzo szeroka, dzięki czemu prezent będzie na pewno z wielką chęcią wykorzystany. Wybór jest bardzo rozległyszeroki: różnego rodzaju sauny, masaże imasażei inne zabiegi pozwalające zadbać o konkretne części ciała. 

Usługi Salonów spa są też czasami powiązane z metodami pielęgnacji wywodzącymi się z konkretnych krajów, więc jeśli wiesz, że osoby, którym chcesz kupić voucher dla dwojga interesują się, na przykład Japonią lub Bali, to możesz wybrać placówkę odpowiadającą ich zainteresowaniom. W ten sposób będzie to prezent dla dwojga idealnie dostosowany do ich upodobań.

podarunek

2. Prezent dla dwojga – romantyczna kolacja w restauracji

Bardzo uniwersalny podarunek, który przypadnie do gustu każdemu. Tutaj także konkretnych opcji do wyboru jest bardzo wiele. Jeśli wiesz, w jakiej kuchni gustuje para, której chcesz zrobić prezent, nie ma nic prostszego niż zamówienie dla nich, np. włoskiejkolacji w restauracji. Taki voucher dla dwojga na pewno przypadnie im do gustu.

Inną możliwością jest posiłek, którego wyjątkowość opiera się bardziej na wyjątkowości miejsca, niż na daniach jednej konkretnej kuchni. Taką przestrzenią może być, na przykład jaskinia w Jurze Krakowsko-Częstochowskiej czy Beskidy.  Może okazać się to lepszą opcją na prezent, jeśli nie wiemy nic na temat ulubionych potraw owej pary. Takie  restauracje często dają możliwość wyboru ze specjalnego menu. 

Wybierając ten rodzaj podarunku, z pewnością zapewnisz danej parze chwilę, których na pewno nie zapomną!

Sprawdź też: Elegancki prezent na 50 urodziny dla mężczyzny

3. Pomysł na prezent dla dwojga – bilety do teatru lub filharmonii

Jeśli wiesz, że para, którą chcesz zaskoczyć miłym prezentem interesuje się sztuką lub muzyką poważną, to ten pomysł na prezent będzie doskonały. Jeżeli wiesz, jakimi dramatopisarzami lub kompozytorami się interesują, możesz z łatwością zamówić bilety przez internet i gotowe! Wystarczy tylko odebrać bilety i ładnie je zapakować, aby zrobić im wyśmienity i spersonalizowany prezent. 

4. Obraz na zamówienie – podarunek na całe życie

Jeżeli nie przekonują Cię wcześniejsze propozycje ze względu na swoją przemijalność, to na pewno zainteresuje Cię ten pomysł. Współcześnie bardzo wielu artystów oferuje swoje usługi przez internet, dzięki czemu z łatwością można znaleźć kogoś, kto wykona taki obraz w sposób, który się nam spodoba. Wystarczy wysłać malarzowi odpowiednie zdjęcie pary i czekać na przesyłkę z pracą! Ten typ prezentu pozostanie z nimi na zawsze i będzie przypominał nie tylko o jakiejś chwili z ich życia, ale także o Twojej przyjaźni.

Podręczniki licealne

Redakcja prezenteria.pl

MOŻE CIĘ RÓWNIEŻ ZAINTERESOWAĆ

Jesteś zainteresowany reklamą?

wełniane marynarki damskie