Strona główna
Lifestyle
Tutaj jesteś

Urodzinowa impreza, czyli w jaki sposób zaprosić swoich gości?

2 grudnia 2020

Okrągłe rocznice to zawsze dobry powód do wyjątkowego świętowania. Można wówczas puścić wodze fantazji i zorganizować niecodzienną imprezę. Jedną z nich jest tzw. trzydziestka. Warto wcześniej ustalić klimat wydarzenia i wybrać specjalne zaproszenia na 30 urodziny. Obchodzi się je tylko raz! 

Okrągłe rocznice – zamknięcie rozdziału

Mówią, że „zmiana kodu” zawsze przynosi transformację w życiu. Dla niektórych osób ukończenie 30 roku oznacza symboliczne przejście z trybu zabawy do bardziej spokojnego, ustabilizowanego życia. Wiele ludzi narzeka, że po trzydziestce imprezowanie to już nie to samo. Organizm ciężej znosi nieprzespane noce i spożywanie alkoholu. Chcąc nie chcąc – zabawa zmienia swoje oblicze. Ogrom trzydziestolatków ma również inne priorytety niż wcześniej – dom, rodzina, życie zawodowe itd. Ten czas przejścia to idealny moment na organizację imprezy życia. Można go potraktować humorystycznie, jako swoisty rytuał – niemal jak obchodzenie osiemnastki. Różnego rodzaju zabawy okolicznościowe będą na miejscu.

Ekskluzywne zaproszenia na 30 urodziny

Znajdzie się też wielu zwolenników bardziej stylowej formy uroczystości. Eleganckie zaproszenia na 30 urodziny, takie jak np. https://kucmar.pl/pol_m_URODZINY_Gadzety-na-30-urodziny_Zaproszenia-na-30-urodziny-633.html to również świetny wybór. Mogą być wykonane na lśniącym papierze, minimalistyczne, zdobione złotym kolorem, pokryte geometrycznymi wzorami. Wiele zależy od osobowości jubilata, jego poczucia smaku i estetyki. Bardziej ekskluzywne imprezy mogą być organizowane w wynajętej sali, łącznie z cateringiem i osobą zajmującą się muzyką do tańca. Niektórzy chętnie pozwalają sobie na tak uroczyste świętowanie swojego dnia urodzin. I słusznie – warto sprawiać sobie przyjemności najwyższego rzędu!

Nawiązania do natury

Osoby obchodzące dzień narodzin letnią lub wiosenną porą mogą zaprosić znajomych na wspaniałe garden party. Grill lub ognisko, rozmowy na świeżym powietrzu, bose chodzenie po trawie, a może nawet jezioro lub basen? Odpowiednia aura sprzyja dobrej zabawie. Wybór zaproszeń na 30 urodziny utrzymanych w takim tonie może być związany z naturą. Zdobienia kwiatowe to chętnie kupowany wzór – motywów jest bardzo dużo. Fanom kontaktu z przyrodą spodobają się też kolekcje zaproszeń na 30 urodziny w wydaniu ekologicznym. Papier recyklingowy, sznurki z makulatury, surowa stylistyka – takie wyroby mogą być równie szykowne co inne. Jeśli natomiast solenizant jest miłośnikiem zwierząt i planuje zapoznać swoich gości z pupilami domowymi, zaproszenia mogą zostać opatrzone np. łapkami lub innymi nawiązaniami do czworonogów. 

Podręczniki licealne

Redakcja prezenteria.pl

MOŻE CIĘ RÓWNIEŻ ZAINTERESOWAĆ

sesja ciążowa
odkryj możliwości mebli recepcyjnych
Podręczniki licealne

Jesteś zainteresowany reklamą?

Podręczniki licealne