prezenteria.pl

Blog ogólnotematyczny o urodzie, zdrowiu i lifestyle'u

Lifestyle

Trafiony prezent dla promotora – na co zwrócić uwagę podczas wyboru upominku.

Studia to czas nauki, zabawy, zawierania przyjaźni, jak również poznawania dorosłego świata. To również stres związany z egzaminami i różnego rodzaju sytuacjami dydaktycznymi. Okres ten kończy się niezwykle ważnym dla ucznia egzaminem, dzięki któremu możliwe jest zdobycie dyplomu i odpowiednich certyfikatów. Przygotowania do obrony pracy studenckiej prowadzone są pod okiem promotora, który udziela wszelkich wskazówek, jak również umożliwia stałe kształcenie i zdobywanie wiedzy. Pomoc tę, po zdanym egzaminie, warto nagrodzić. W podziękowaniu za przygotowanie studenci obdarowują komisję uczelnianą drobnymi upominkami i prezentami. W jaki sposób wyrazić swą wdzięczność za przydatne rady i wskazówki? Który prezent dla promotora będzie stosowny i trafiony?

Na co zwrócić uwagę podczas wyboru prezentu dla promotora?

Wybór upominku dla kadry uczelnianej, wbrew pozorom może okazać się sprawą kłopotliwą oraz niełatwą. Zakup prezentu powinien zatem być dopasowany pod względem wielu czynników i aspektów. Wśród bogatej oferty rynkowej można wybrać produkty uniwersalne, jak również upominki personalizowane, dostosowane do upodobań i zainteresowań mentora. Wśród najważniejszych elementów, które należy uwzględnić przy zakupie prezentu są:
– zwyczaje panujące w danym środowisku czy uczelni,
– płeć i stanowisko promotora,
– wzajemne relacje i znajomości,
– cena prezentu,
– zainteresowania i upodobania mentora i komisji egzaminacyjnej,
– wiele innych.
Podczas zakupu prezentu warto również zastanowić się nad tym, dla kogo ten upominek będzie przeznaczony. Podczas egzaminu warto obdarować nie tylko te najważniejszą dla studenta osoba ale i pozostałych członków kadry. Co zatem wybrać na prezent dla promotora i pozostałych wykładowców?

Prezent dla promotora – przykłady trafionych upominków

Wybór prezentu może okazać się bardzo kłopotliwy, dlatego warto przed zakupem przemyśleć kilka istotnych kwestii. Warto wyeliminować rzeczy, których nie powinno się wręczać w ramach podziękowania. Należą do nich m.in.: mocne alkohole, drogie prezenty w postaci biżuterii, wymyślne gadżety, itp.
Co zatem wręczyć promotorowi? Które przedmioty nie wprawią w zakłopotanie ani studenta, ani jego mentorów?
Oto lista najpopularniejszych akcesoriów, które mogą stanowić trafiony i elegancki upominek:
– pióro lub inny zestaw do pisania,
– kwiaty,
– kosz ze słodkościami,
– książka lub album – jeśli student zna zainteresowania i preferencje nauczyciela,
– personalizowany gadżet z podziękowaniem i dedykacją – wazon z grawerem, zapinka do koszuli i wiele innych.