Tutaj jesteś

Niespodzianki dla dziewczyny – jak ją zaskoczyć?

27 września 2020 Zakupy

Nadchodzą urodziny Twojej ukochanej, Wasza rocznica lub po prostu chcesz ją zaskoczyć bez większej okazji. Zastanawiasz się, czym przykuć jej uwagę i sprawić, że zapała do Ciebie jeszcze gorętszym uczuciem? Sprawdź, jak możesz sprawić jej niespodziankę.

Romantyczny wypad

To zdecydowanie nie jest budżetowa opcja, dlatego też warto zdecydować się na nią, gdy mamy sporo środków lub gdy okazja jest tego warta. Postaraj się zaplanować każdy element tej niespodzianki dla dziewczyny. Co lubi? Fanka aktywności zapewne bardziej ucieszy się z wypadu w miejsce, w którym można coś pozwiedzać. Góry lub europejska stolica? To może być strzał w dziesiątkę!

Jeśli natomiast Twoja ukochana preferuje leniwy wypoczynek, wybierzcie się wspólnie do SPA. Być może podczas gdy ona będzie poddawać się pielęgnacyjnym zabiegom, Ty wypróbujesz relaksacyjny masaż?

Podarunki zgodne z zainteresowaniami

Zastanów się, co lubi Twoja dziewczyna i postaraj się podarować jej coś, co będzie odpowiadać jej gustowi. To dość trudne zadanie, jednak z pewnością wspominała choć raz czy dwa o ulubionym zespole czy hobby. Nawet jeśli Wasza znajomość nie trwa długo, z pewnością znajdziesz coś, dzięki czemu ją zachwycisz.

Dodatkowo pamiętaj, że kobiety niekiedy same – mniej lub bardziej świadomie – podpowiadają, co chciałyby otrzymać. Bacznie obserwuj, czym interesuje się, gdy jesteście w sklepie. Może marzy o nowych kolczykach lub przydałby jej się nowy zestaw kredek, jeśli lubi malować? Niekiedy wystarczy uważniej posłuchać, by wszystko było jasne.

Wspólne spędzanie czasu

Pamiętaj, że niespodzianki dla dziewczyny wcale nie muszą być fizycznymi prezentami. Jeśli z różnych względów, pierwsza z naszych propozycji, czyli wspólny wyjazd nie wchodzi w grę – nic straconego. Możecie bardzo przyjemnie spędzić wspólnie czas również w okolicy. Co więcej, nie musi to być coś szczególnie wysublimowanego, zwłaszcza jeśli nie znacie się jeszcze zbyt dobrze. Nim zdążysz dobrze poznać jej preferencje, wspólna kolacja czy wypad do kina (a może teatru?) będzie dobrym rozwiązaniem. Pozwoli na zacieśnienie więzi i jednocześnie sprawi, że zyskacie czas, by porozmawiać i poznać się lepiej. Wspólny czas doskonale umili dobrze dobrane wino. Sprawdź jakie wino sprawdza się na randki. Sprawdź ofertę na wybieramwino.pl

Dla par z większym stażem dobrym pomysłem będą nieco bardziej wyszukane prezenty z zakresu wspólnego spędzania czasu. Postaraj się znaleźć aktywność zgodną z jej pasją (jeśli takową posiada) lub temperamentem. Nie próbuj zabierać na skok na bungee kobiety, która jest bardzo ostrożna, ale też nie proponuj wspólnego kursu gotowania komuś, kto nienawidzi prac kuchennych. Powodzenia w poszukiwaniach!

Redakcja prezenteria.pl

MOŻE CIĘ RÓWNIEŻ ZAINTERESOWAĆ

Jesteś zainteresowany reklamą?

wełniane marynarki damskie