Strona główna
Zakupy
Tutaj jesteś

Prezenty dla nauczycieli na różne okazje

14 października 2020

Zakończenie roku szkolnego, dzień nauczyciela, podziękowanie za przygotowanie do szczególnie trudnego konkursu lub egzaminu – sytuacje, w których chcemy wręczyć nauczycielowi dziękczynny prezent można wręcz mnożyć. Jednak co podarować osobie, z którą teoretycznie przebywamy na co dzień, ale w praktyce nie znamy jej upodobań?

Bezpieczne prezenty dla nauczycieli obojga płci

Istnieją takie prezenty dla nauczycieli, które sprawdzą się bez względu na wiek oraz płeć osoby obdarowywanej. Wśród nich można wskazać elegancki kosz prezentowy z dobrą kawą lub herbatą czy wysokiej jakości czekoladki. Taki prezent ucieszy każdego nauczyciela, bez względu na to, czego uczy oraz jakiej jest płci.

Do stosunkowo bezpiecznych podarunków, który sprawdzi się u każdego nauczyciela, należy również elegancki długopis. Mimo wysokiego stopnia elektronizacji nauczania, większość sprawdzianów szkolnych wciąż pisana jest ręcznie, a nauczyciele wypełniają dzienniki. Warto jednak upewnić się, że nie posiada on już dobrego długopisu. Możesz się o tym przekonać, przyglądając się, z czego korzysta na co dzień. Gwarantujemy – żaden posiadacz pięknego, eleganckiego długopisu nie będzie posiłkował się zwykłymi długopisami dostępnymi w marketach czy kioskach. Od tej pory każdy sprawdzian będzie oceniany z użyciem Twego podarunku!

Klasyka gatunku dla pani

Nauczycielki standardowo dostają kwiaty. Nie ma w nich absolutnie nic złego i jeśli nie wiesz, co możesz sprawić swojej nauczycielce, dobrym pomysłem jest właśnie skromny bukiecik kwiatów. Możesz dołączyć do niego małą bombonierkę czy kawę – w zależności od tego, co uważasz za lepszy wybór. Zdarzają się panie, które po prostu nie przepadają za tym czarnym napojem. Jeśli nigdy nie zdarzyło się, by nauczycielka przyniosła kubek z tym aromatycznym naparem na lekcję, prawdopodobnie nie pija zbyt dużo kawy.

Oprócz kwiatów, klasykiem jest również tradycyjna bombonierka. Jeśli planujesz zakupić ją bez dodatku kwiatów, lepiej zdecyduj się na nieco większy wyrób lub kup małe, eleganckie opakowanie w ręcznej manufakturze – jeśli taka znajduje się w pobliżu.

Personalizowane podarunki

Nie można zapominać o nieco bardziej spersonalizowanych podarunkach. Jeśli ma to być prezent dla ukochanej wychowawczyni na zakończenie nauki – dobrym pomysłem może okazać się na przykład biżuteria z grawerem, który przypomni Was nauczycielce, gdy opuścicie już szkolne mury. Doskonałym wyborem będzie również gustowna apaszka (ale tylko jeśli nauczycielka korzysta z tego rodzaju elementów garderoby).

Jeśli macie pomysł na inny, gustowny podarunek – z pewnością również jest wart uwagi: w końcu to Wy znacie nauczycielkę najlepiej.

Podręczniki licealne

Redakcja prezenteria.pl

MOŻE CIĘ RÓWNIEŻ ZAINTERESOWAĆ

Prezent dla przyjaciółki
wełniane marynarki damskie
oryginalne perfumy

Jesteś zainteresowany reklamą?

oryginalne perfumy