Tutaj jesteś

Prezent dla szwagra – jaki wybrać?

6 października 2020 Zakupy


Takie okazje jak urodziny, imieniny czy święta Bożego Narodzenia najczęściej są sytuacjami, w których poszukujemy sprawdzonych prezentów dla bliskich. Na Twojej liście pozostało już tylko kilka osób, a wśród nich szwagier? Sprawdź, co możesz mu kupić.

Czym się interesuje?

Kupując prezent dla szwagra, warto zainteresować się, czy ma jakieś pasje, które aktywnie rozwija. Oczywiście, możesz postawić na taktykę dyskretnego spytania samego zainteresowanego lub innych, bliskich mu osób. Żona z pewnością będzie w stanie pomóc w tej kwestii.

Jeśli uda Ci się ustalić, jakie zainteresowania ma Twój szwagier, najtrudniejsza część całego planu za Tobą. Teraz pozostaje największa przyjemność – czyli wyszukiwanie podarunku. Jeśli jest zwolennikiem gry na gitarze – możesz kupić mu na przykład nowe struny. Gdy uwielbia gry komputerowe – dowiedz się, czy ostatnio nie została wydana jakaś nowa pozycja, której nie ma. A może gadżet z ukochanym bohaterem rodem z gry PC?

Co jeszcze można kupić?

Uzyskanie informacji, co lubi Twój szwagier jest niemożliwe lub wydaje się, że ma wszystko w tym zakresie? Nie martw się – to jeszcze nic straconego. Możesz zawsze kupić mu jeden z bezpiecznych podarunków, które ucieszą każdego mężczyznę.

Wśród nich znajduje się woda po goleniu (postaraj się dopasować zapach do jego upodobań – być może w łazience stoi buteleczka z produktem, którego aktualnie używa?), dobrej jakości skarpetki lub krawat czy klasyczny zestaw prezentowy z kosmetykami do higieny. Wszystko to należy do kategorii prezentów, które przydadzą się właściwie każdemu panu. Nawet jeśli obecnie posiada na przykład wspomnianą wyżej wodę po goleniu – kiedyś mu się skończy.

Jeżeli jednak wolisz nieco bardziej spersonalizowany prezent lub wiesz, że Twój szwagier ma naprawdę duże poczucie humoru – postaw na zabawny podarunek. Wśród nich znajdują się kubki ze śmiesznymi napisami, otwieracze do butelek czy koszulki. Zwróć jednak baczną uwagę, czy taki przedmiot go ucieszy: otwieracz nie sprawdzi się jako prezent dla kogoś, kto niewiele pije, śmieszna koszulka będzie leżeć nieużywana u fana eleganckich stylizacji, a kolejny kubek w domu, gdzie szafki dosłownie nie domykają się od ich nadmiaru – będzie raczej problemem niż przyjemnością.

Z tego względu, bardzo istotnym jest, by – nawet nie znając pasji szwagra – postarać się dopasować podarunek do jego stylu życia. Nie musisz dokładnie wiedzieć, czym zajmuje się w wolnym czasie, by stwierdzić czy w ogóle nosi krawaty oraz czy będzie korzystał z kubka na napoje.

Redakcja prezenteria.pl

MOŻE CIĘ RÓWNIEŻ ZAINTERESOWAĆ

Jesteś zainteresowany reklamą?

wełniane marynarki damskie