prezent na ostatnia chwile

Prezent na ostatnią chwilę

Wielu z nas z zakupem prezentów zwleka zwykle do ostatniej chwili, Jest to godne potępienia, ponieważ w przeważającej większości przypadków kończy się to tym, że kupujemy komuś nic nie warty prezent, który nie sprawia nikomu radości, a w konsekwencji jest zbędnym rupieciem. Pamiętaj jednak, że kupując prezent na ostatnią chwilę wcale nie jesteś skazany na to, aby kupić coś beznadziejnego. Są bowiem rozwiązania, które pozwolą Ci na zakup czegoś fajnego i o tym chcemy Ci dziś opowiedzieć! Przejdźmy zatem do rzeczy!

Prezent dla chłopaka na ostatnią chwilę

Zaczniemy od opisania prezentu, który na ostatnią chwilę wręczyć możesz chłopakowi. Gwarantujemy, że ucieszy on go bardzo mocno, w efekcie czego zadowolona będzie również osoba, która będzie go wręczać. Naszym pomysłem pod kątem prezentu na ostatnią chwilę dla chłopaka jest zakup vouchera prezentowego w serwisie internetowym Autoprezent.pl. Sprzedawane są tam vouchery uprawniające ich posiadaczy do samodzielnych przejażdżek sportowymi samochodami po jednym z torów wyścigowych znajdujących się w Polsce. Dotyczą one dokładnie przejażdżek Ferrari, Lamborghini, Nissanem GTR czy też Audi R8. Vouchery realizować można w ciągu 12 miesięcy od daty zakupu na torach wyścigowych w miastach takich jak Poznań, Kielce czy Ułęż. Zapewniamy, że tego typu podarunek sprawdzi się doskonale i sprawi każdemu chłopakowi sporą radość!

JazdaMarzen.pl

Prezent dla dziewczyny na ostatnią chwilę

Chłopaków mamy już załatwionych, a teraz przejść chcemy do dziewczyn. Wiadomo, standardowym prezentem na ostatnią chwilę wręczanym dziewczynie może być na przykład jakaś słodkość, winko, czy po prostu kwiaty. My chcemy zaproponować Ci dwa dodatkowe warianty. Pierwszym jest przygotowanie wspólnej romantycznej kolacji, którą sam ugotujesz lub też zamówisz w dobrej restauracji (dziewczyna będzie przekonania, że stolik czy przepis zarezerwowałeś już jakiś czas temu i wszystko było zaplanowane). Druga opcja to zakup dla dziewczyny vouchera prezentowego w postaci karnetu na wizyty w salonie kosmetycznym, u fryzjera, w siłowni lub w SPA. Zapewniamy, że tego typu prezent spodoba jej się, a dodatkowo korzystnie na nią wpłynie poprawiając jej kondycję psychofizyczną!

About prezentoholik

6 komentarzy

 • Jacek
  Jacek
  22.06.2015

  Moim zdaniem, wszelkie vouchery należy uznać za bezpieczne prezenty, ale nieraz spotkałam się z negatywną na nie reakcją. Obdarowywani często wolą dostać coś namacalnego, czym mogliby się cieszyć od razu. Warto dowiedzieć się o zainteresowaniach drugiej osoby, aby nie strzelić sobie w stopę.

 • Adam
  Adam
  21.08.2015

  Bardzo fajny wpis. Na pewno przyda się dużej ilości osób.

 • Paula
  Paula
  28.08.2015

  Myślę, że na ostatnią chwilę ciężko kupić coś wartościowego. Nawet zrobienie zakupów na kolację i przygotowanie jej ciężko wykonać w godzinę. Kupony, bony i vouchery to trochę tak jakbyśmy dali komuś pieniądze…myślę że jedyną opcją na ostatnią chwilę jest wyjście na miasto- restauracje, kina, teatry, imprezy itd.

 • Basia
  Basia
  15.09.2015

  A dla mnie najważniejsze są prezenty dane od serduszka 🙂 Wiadomo, że czasami nie ma czasu na własnoręczne zrobienie prezentu, ale już pasującego do zainteresowań zawsze można 😉

 • norbert
  norbert
  17.11.2015

  Coraz bardziej popularne są voucher ale co z osobami które mieszkają w miastach gdzie nie ma tego typu atrakcji?? Jakieś propozycje?

  • prezentoholik
   prezentoholik
   29.07.2016

   Tych atrakcji jest coraz więcej w coraz większej ilości miejsc. Zobacz z resztą na https://jazdamarzen.pl 😉

Leave a Comment