Prezent na parapetówkę

Wybierasz się na imprezę, którą organizują właściele nowego domu lub mieszkania? Zastanawiasz się co wypadałoby dać im w prezencie? Mamy dla Ciebie kilka gotowych rozwiązań i bardzo mocno zachęcamy Cię do tego, abyś się z nimi zapoznał. Jeśli natomiast Ty masz inne pomysły na prezent na parapetówkę, to podziel się nimi w komentarzach poniżej niniejszego wpisu! Zatem przejdźmy do rzeczy.

Tak, aby mieszkało im się lepiej

Prezent na parapetówkęNajprostszym sposobem na zakup prezentu na parapetówkę jest nabycie flaszki, nie o tym jednak chcemy pisać, ponieważ gdybyś chciał to kupić, to na pewno nie szukałbyś rozwiązań na naszym portalu. Ciekawą opcją jest zakup czegoś, co właścicielom nowego mieszkania przyda się w życiu codziennym. Najprościej byłoby wybadać teren, odwiedzić ich wcześniej lub porozmawiać, aby wyczuć czego najbardziej im brakuje.

Z rzeczy praktycznych i takich, które przydadzą się zawsze i wszędzie to wymienić moglibyśmy porządne, dobre i oryginalne patelnie ceramiczne. Każdy z nas dobrze wie, że patelni w życiu nigdy za wiele, także nawet jeśli ktoś już taką ma, to z tej otrzymanej w prezencie na parapetówkę też się na pewno ucieszy. Inne popularne w ostatnim czasie prezenty to urządzenia kuchenne takie jak maszynka do mięsa, maszynka do robienia popkornu (przydaje się w przypadku organizacji różnych imprez) shaker (do robienia nie tylko margaritty), a także szklanki, kieliszki i filiżanki do kawy. Takie rzeczy przydają się zawsze i każdemu.

Dodaj życia do ich mieszkania

Inna ciekawa opcja, która również często się sprawdza to zakup do domu organizatorów parapetówki czegoś żywego. I nie mamy tu na myśli zwierząt, ale po prostu rośliny. Poszukaj jakiegoś ciekawego kwiatka, takiego, który nie jest codziennością i daj im go w prezencie. Zaufaj nam, że w przyszłości z wielką ciekawością będziesz ich odwiedzał, aby sprawdzić jak ma się kwiatek.

Przynieś coś wyjątkowego na imprezę parapetową

Wiesz, z flaszką przyjść może każdy. Sztuką, jeśli chodzi o przyniesienie czegoś pożytecznego na imprezę, jest to, aby przynieść coś unikatowego, coś co zwróci uwagę i będzie przydatne. Tutaj chcielibyśmy zasugerować zamówienie specjalnego tortu na parapetówkę. Propozycji jest sporo, a znajdziesz je w pierwszej lepszej cukerni, która przygotowuje torty na zamówienie.

About prezentoholik

2 komentarze

 • Michał
  Michał
  11.09.2014

  Kilka świetnych pomysłów, które warto mieć na uwadze, podczas imprezy tzw. „parapetówki” 😉 Pomijając oczywiście najbardziej znany i ceniony prezent w postaci 0,7 – moim zdaniem, najważniejsze jest to, aby zjawić się i uśmiechnąć oraz pogratulować nowego, wspaniałego miejsca.

 • Narciarz
  Narciarz
  12.09.2014

  No proszę jednak moje poszukiwania prezentu na parapetówkę przyniosły skutki 🙂 O kwiatku w życiu bym nie pomyślał i planowałem już kupić jakieś lepsze wino, ale chyba zmienię zdanie, przynajmniej będę oryginalny 🙂

  Wielkie dzięki za sugestie.

Leave a Comment