koszulka nieszczęścia chodzą parami

Koszulka: nieszczęścia chodzą parami

Chcesz sprawić wyjątkowy prezent swojej drugiej połówce? Serdecznie zachęcamy Cię do tego, abyś już teraz pomyślał o zakupie fajnej, wesołej i zabawnej koszulki z napisem „Nieszczęścia chodzą parami”, poniżej zamieszczamy kilka ważnych informacji na temat tego typu koszulki, jak również przedstawiamy informacje cenowe o sklepie, w którym śmiało możesz koszulkę taką zamówić. Nie zastanawiaj się nad tym dłużej, ale już teraz zamów tę świetną koszulkę!

koszulka nieszczęścia chodzą parami

KUP TERAZ ZA 39.99!

Co wyróżnia koszulkę Nieszczęścia chodzą parami?

Myśląc o zakupie takiej koszulki z pewnością zdajesz sobie sprawę, że jest ona wesoła i z dość sporym dystansem przedstawia krótką historię zakochanej pary. Na zamieszczonej na niej grafice znajduje się para dwójki zakochanych osób: chłopaka i dziewczyny, które z uśmiechem na twarzy trzymają się za ręce. Postacie te są ze sobą ewidentnie zakochane i widać, że jest im ze sobą razem dobrze, nawet jeśli w odosobnieniu byliby nieszczęściami. Koszulka ta idealnie nadaje się dla par, które mają do siebie dystans i są z siebie zadowolone!

Informacje o koszulce

Sama koszulka jest produktem o bardzo wysokiej jakości. Wykonana została z materiału o gramaturze 190 g/m2, dzięki czemu możesz być pewien, że będzie ona odporna nie tylko na użytkowanie, ale też na regularne pranie, nawet w wysokiej temperaturze. Koszulka została wykonana z wysokiej jakości bawełny, która dzięki temu, że jest odporna na noszenie i nie zmienia swojego kształtu i swoich wymiarów. Przy szyi, a także przy rękawach przy szyciu koszulki zastosowano podwójny szef, który sprawia, że swój oryginalny kształt zachowuje ona na bardzo długi czas.

Jeśli z kolei chodzi o jakość nadruku wykonanego na koszulce, to również musimy wypowiedzieć się o nich w samych superlatywach. Wykonano go przy wykorzystaniu najnowszej technologii, która zapewnia mu trwałość wytrzymującą niezliczoną ilość prań. Napis nie reaguje również „alergicznie” na próby prasowania. Uwierz, że zamawiając tę koszulkę sprawisz swojej drugiej połówce prezent, którym cieszyć będzie się przez bardzo długi czas!

Damskie czy męskie?

W sklepie, do którego odesłaliśmy Cię na początku tego artykułu śmiało zakupić można koszulki Nieszczęścia chodzą parami w trzech różnych wersjach. T-shirt ten kupić można w wydaniu męskim, damskim, jak i nawet dziecięcym. Zapewniamy, że koszulkę tę dopasują do siebie osoby o każdym rozmiarze, wystarczy zerknąć w tabelę i dopasować swoją wersję koszulki, która w sklepie Megakoszulki sprzedawana jest w wyjątkowo atrakcyjnej cenie! Pamiętaj jednocześnie, iż omawiany produkt sprzedawany jest w kolorze czarnym. Ale to dobrze, bo nie widać na nim brudu tak bardzo jak na koszulce białej, która z uwagi na to jest zdecydowanie mniej praktyczna!

About prezentoholik

3 komentarze

 • Marek
  Marek
  04.03.2015

  Koszulka bardzo fajna i szczerze polecam ją każdemu facetowi szukającemu prezentu dla swojej dziewczyny. Sam kupiłem i była zachwycona, u Was będzie pewnie podobnie!

 • Andrzej
  Andrzej
  30.06.2015

  Ciekawym sposobem na kupno jak i nawet sprzedaż koszulek z własnymi projektami jest Teespring – przy okazji bardziej ambitni mają szansę zarobić na własnych wzorach 🙂

 • Andrzej H.
  Andrzej H.
  21.08.2015

  Super koszulka, dla nas pasuje.

Leave a Comment